Divadlo Palace

Divadlo Palace

DIVADLO PALACE PRAHA

Divadlo Palace se nachází přímo v centru Prahy na Václavském náměstí v pasáži Jalta. Své působení zahájilo 4. dubna 2006 premiérou černodivadelního představení Frankenstein. Od září 2006 zde začala působit agentura AP-Prosper a od září 2013 společnost mithea s.r.o.. Ty přinesly na repertoár své divácky úspěšné tituly, které se mohou pochlubit výjimečným hereckým obsazením. Pod jednou střechou se tady setkává skutečná herecká elita.

Adresa, na které se Divadlo Palace nachází, má dlouholetou kulturní tradici. Po celá desetiletí bylo v prostorách dnešního Divadla Palace jedno z nejznámějších kin na Václavském náměstí, kino Jalta. V září roku 1991 tu mělo svou první premiéru Divadlo Jiřího Grossmanna, po němž Divadlo Palace přebírá pomyslnou štafetu.

Hned v prvních letech své existence prošlo Divadlo Palace rozsáhlou rekonstrukcí od technického zázemí, až po zcela novou vzduchotechniku. Pochlubit se může také i novým zázemím pro diváky (jeviště, hlediště, toalety). Samozřejmostí je i bezbariérový přístup do divadla.

Kromě divadelní produkce pořádá divadlo také koncertní večery. Vystupovala zde již například zpěvačka Szidi Tobias, pravidelně u nás také vystupuje nejznámější Beatles revival kapela – The Backwards a mnoho dalších zpěváků a kapel.

Nedílnou součástí programu divadla jsou také různé charitativní akce – k nejvýznamnějším patří například filmový festival „Mental Power Prague Film Festival“, který se zde koná již pravidelně.

Divadlo Palace klade důraz především na kvalitu a rozmanitost repertoáru, ve kterém najdete především komedie, a to ve všech jejích podobách.

V Divadle Palace se aktuálně hrají tato představení:

Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete14

Velka zebra aneb Jak že se to jmenujete

Miláček Anna11

Miláček Anna

Líbánky aneb Láska ať jde k čertu22

Líbánky aneb Láska ať jde k čertu

Africká královna25

Africká královna

Jo, není to jednoduché2

Jo, není to jednoduché

Miluju tě, ale4

Miluju tě, ale

Manželský poker4

Manželský poker

S nebo bez7

S nebo bez?

P.R.S.A.5

P.R.S.A.

Pension pro svobodné pány7

Pension pro svobodné pány

Hraběnka

Hraběnka

Plnou parou15

Plnou parou

Rodina je základ státu4

Rodina je základ státu

PRACHY14

Prachy !!!